Menu Zavrieť

previous arrow
next arrow
Slider

 

Firemné automobily sú Vaše vlastné marketingové nástroje. Využite ich potenciál a prezentujte vašu značku alebo výrobky všade tam kde sa vaše vozidlo dostane. Nechajte si poradiť od nás výberom vhodných fólií až po ich aplikáciu. Branding automobilov, dodávok alebo autobusov, vo všetkom vám vieme poradiť a prispôsobiť vaše požiadavky výsledku aký potrebujete.  Naša spoločnosť je vašim nástrojom pre zviditeľnenie vašeho firemného autoparku cez kompletný servis  a starostlivosť v oblasti potlače a polepu vozidiel.

 

Slider

 

 

ČIASTOČNÝ POLEP AUTA

Pod pojmom čiastočný polep auta sa rozumiemie každý polep, ktorý nezakryje celú karosériu automobilu. Ide o polep jednotlivých častí vozidla (dvere, kapota atd.) poprípade o reklamný polep s textom alebo inóu grafikou. Je vhodným riešením pre firmy, kedy vlastné auto využijú ako reklamný nosič a jednotlivé časti sa dajú kedykoľvek znovu prelepiť a nahradiť iným motívom alebo textom.

 

 

PLOTROVÁ REZANÁ GRAFIKA 

Plotrový rezaný polep je jednóu z najjednoduchších  a najlacneších polepov. Má určité obmedzenia ale kombináciou farebných fólií sa dá dosiahnut naozaj dobrý efekt. Ide taktiež o polep jednotlivých častí vozidla (dvere, kapota atd.) väčšinou však o polep z textov alebo inóu plotrovou teda rezanou grafikou. Je vhodným riešením pre firmy, kedy vlastné auto využijú ako reklamný nosič a jednotlivé časti sa dajú kedykoľvek znovu prelepiť a nahradiť iným motívom alebo textom.