Menu Zavrieť

previous arrow
next arrow
Slider

Reklamná tabuľa je stará ako reklama sama osebe, napriek tomu bude stále patriť do základnej výbavy. Tak ako je reklama hlavne o komunikácii s vašimi zákazníkmi, tak je reklamná tabuľa v prvom rade nosičom vášho reklamného posolstva. Môžete ju umiestniť, kde len chcete, vašej kreativite sa medze nekladú. Tak napríklad v interiéri na ľubovoľné steny v kanceláriách, chodbách, zasadačkách, predajňiach alebo necháte reklamné tabule visieť zo stropu. V exteriéri umiestnite tabule na vonkajších múroch budov, na halách, plotoch a podobne.

 

Slider

 

REKLAMNÉ A SMEROVÉ TABULE


Používame špičkovú tlačovú technológiu, ktorou vytlačíme reklamný motív vo fotografickej kvalite na lesklú alebo matnú samolepiacu fóliu. Následne sa fólia kašíruje na PVC plastovú dosku. Najpoužívanejšie sú hrúbky 3 mm a 5 mm, ale vyrábajú sa všetky hrúbky od 1 do 10 mm. UV stabilita a farbostálosť je minimálne 3 roky. PVC plast možno bez problémov spracovávať – rezať, vŕtať, frézovať, lepiť. Priemyselne sa vyrábajú tabule v rozmeroch 305×200 cm, 305x156cm, 200×100 cm. V prípade že nemáte vlastný grafický návrh,  vieme Vám pripraviť modernú grafiku na vysokej úrovni podľa vašich predstáv.

reklamne tabule smerove tabule,

 

3D REKLAMNÉ TABULE

Výroba 3D reklamných tabúľ, 3D firemné logá a 3D nápisy z tvrdeného polystyrénu, plexiskla, kovu alebo komatexu, ktoré sú použiteľné ako v interiéri, tak aj v exteriéri. Farebnosť materiálu dosiahnme náterom alebo použitím fólie v rôznych farebných odtieňoch podľa vzorkovníka. Inštalácia 3D reklamy pomocou špeciálnych lepidiel je možná priamo na podklad.

3d reklama, 3d reklamna tabula, reklamna agentura , zlate moravce , nitra,reklama