Menu Zavrieť

Slider

 

POTLAČ TEXTILU

Textil je jednou z najlepších a najpredávanejších reklamných nosičov. Či už sa jedná o tričká, mikiny, pracovné oblečenie alebo športové odevy, naše portfólio je naozaj široké a obsahuje viac ako 40 000 produktov v rôznych farebných kombináciách a značiek. Neváhajte nás preto kontaktovať, radi vám pomôžeme a poradíme s výberom technológie potlače a výberom toho správneho produktu s cenou prispôsobenou vašemu rozpočtu. Vytlačili sme už toľko tričiek, že sa to snáď nedá ani spočítať a skúsenosti so zvládnutím technologických postupov nám zaručujú naozaj dobrú prax. Disponujeme rôznymi technológiami potlače, FLEX -FLOK, DTG, SIEŤOTLAČ, SUBLIMČNÁ POTLAČ.

 

Slider

                         

Flex a Flock sú špeciálne nažehľovacie materiály vyrábané v širokej palete farieb. Flock má špeciálny hrubśí semišový  povrch a Flex má jemne pogumovaný vzhľad. Vhodné sú predovśetkým pre jednoduchšiu grafiku, vyrezávané nápisy, znaky, čísla a podobne.

Sieťotlač patrí medzi najstaršie a najrozšírenejšie spôsoby tlače. Z ekonomického hľadiska je vhodnejšia  na potlač väčšieho mnoźstva tričiek a textilu.  Má najlepšiu trvácnosť a najširšiu škálu farebnosti potlače.

Priama digitálna potlač je vhodná na tlač aj v malých množstvách .  Vyznačuje sa vysokou kvalitou bez obmedzenia designu, motívu a farieb. Dosiahnete úžasne efekty ktoré sa nijakou inou technológiou nedajú vytvoriť.

Na potlač textilu sa taktiež používajú tlačové media do EcoSolventných tlačiarní. Je to taktiež velmi kvalitný transfér a výborná alternatíva pre potlać ucelených plnofarebných designov.