Menu Zavrieť

Slider

Veľkoformátová digitálna tlač má v súboji s inými technológiami niekoľko zásadných výhod. Jej hlavnou prednosťou je, žedokáže vytlačiť aj jediný kus tlačoviny, a to v rozumnej cene a v pomerne rýchlom čase. Kľúčovým benefitom digitálnej veľkoformátovej tlači je aj jej flexibilita a možnosť tlačiť v reálnom čase, keďže odpadá potreba výroby litografií alebo tlačových foriem. Ďalšou prednosťou digitálnej veľkoformátovej tlači je možnosť tlačiť široké spektrum materiálov, ako sú PVC samolepka (lesklá – matná, translucentná, priesvitná) Papier, blue-back billboardový papier, PVC sieťovina (mesh) , PVC plachtovina (banner – frontlit, backlight, blockout, black-back), textil, vlajkovina a špeciálne materiály ako napríklad perforovaná okenná samolepiaca folia one way vision či samolepka určená na podlahovú grafiku.

 

Slider

 

 

 

BANNER

Je jedným z najobľúbenejších a najpredávanejších reklamných nosičov. Používa sa väčšinou v exteriéry ale môže sa využit a v interiéry. Používame 440g banner. Na trhu sa predávajú aj hrubšie napríklad 510g, ale rozdiel v pevnosti je minimálny. Málo kto vie, že pevnosť reklamných bannerov, ale aj krycích plachiet, nie je dané hrúbkou, ale hustotou textilnej mriežky, ktorá je zatavená v PVC vrstve. Je vhodný na krátkodobé aplikácie do 3 rokov ale niektoré bannery pokiaľ sú dobre umiestnené napríklad na budove nám vydržali aj oveľa dlhšie. Presnú kalkuláciu na reklamné bannery vám spravíme do 24 hodín. Objednajte si reklamné plachty ešte dnes.

 

SAMOLEPIACA FÓLIA

Pri tlači používame tieto tri druhy LIATA, POLYMERICKÁ a MONOMERICKÁ. Liate samolepiace PVC fólie sú fólie najvyššej kvality,  vyznačujú sa dlhou životnosťou až 10 rokov a sú vhodné najmä na členité povrchy. Polymerická fólia patrí medzi fólie, ktoré sa vyrábajú tzv. valcovaním. Patrí však medzi vynikajúcu voľbu pomeru cena/kvalita.  Pri výrobe sa do fólie primiešava zmes polymérov. Tieto polyméry majú za úlohu eliminovať zmrašťovanie vyvolané rozdielom teplôt a predlžujú tak životnosť fólie na 3 až 5 rokov. Monomerická fólia patrí takisto ako aj polymerická fólia medzi fólie, ktoré sa vyrábajú valcovaním. Na rozdiel od polymerickej fólie, táto neobsahuje vyššie spomínanú prímes polymérov a nedosahuje vysokú životnosť, hlavne pri aplikácií v exteriéri. Samozrejme každy druh má rozne prevedenie matná – lesklá.

 

PAPIER

Pri veľkoformátovej digitálnej tlači je jeho využitie podstatné pre jeho cenovú dostupnosť pri tlači na billboardy, kde  na krátkodobú expozíciu úplne postači. ale dosť sa využíva aj pri tlači projektov pre projektantov alebo nadrozmerných plagátov. Dostupnosť v rôznych hrúbkach a prevedeniach. Dobre kopíruje povrch a dokážeme s ním polepiť a vyskladať grafiku na naozaj velke povrchy. Žiaľ životnosť  závisí na poveternostných vplyvoch a preto je iba na krátkodobe využitie.

 

ONE WAY FÓLIA 

Dierkovaná (perforovaná) tiež nazývaná One Way Vision fólia je určená na polep sklenených tabúľ predovšetkým na okná. Dierkovaná fólia je nosičom reklamy, vpustí svetlo do miestnosti a nebráni výhľadu z miestnosti smerom von. Zadajte potrebné rozmery reklamnej plochy na Vaše sklo a hneď sa Vám vypočíta cena dierkovanej fólie s plnofarebnou potlačou. V cene nie je grafický návrh, ale vieme vám pripraviť modernú grafiku na profesionálnej úrovni. Nebojte sa vyskúšať perforovanú fóliu vo Vašej reklame! TIP – zadné sklo vášho firemného auta.

 

 

 

PLÁTNO

Používa sa bavlnené ale aj syntetické plátno. Ak chcete mat originálny obraz s kvalitným výstupom tak určite si ho dajte vytlačit digitálom na plátno.  Vytvorte si obraz z vlastnej vytvorenej fotografie, kresby alebo obrázku, ktorý sa bude skvelo vynímať na Vašej stene. Foto obraz je tá skvelá voľba.  Foto obraz je tlačený na  plátno ktoré je profesionálne natiahnuté cez okraje na celodrevenný rám, čím vytvára v priestore unikátny moderný vzhľad. Najkratšia strana obrazu môže isť do rozmeru 150cm a najdlhśia aj do 5 metrov. Obraz Vám vieme poslať aj rozobranýna kusy a zabalený v tube. Podľa jednoduchého návodu si ho viete sami zložiť, postačí Vám len skrutkovač a kladivo, všetko potrebné budete mať pribalené v balíku.

 

 

 

 

RollUp

Roll-up baner je jedna z najpoužívanejších foriem indoorovej reklamy. Tieto systémy sú základnou zložkou každej prezentácie. Vďaka nízkej obstarávacej cene a skladným rozmerom ich nájdete naozaj všade. V ponuke máme roll-up bannery rôznych veľkostí, kvality a spracovania. Jednoduchá inštalácia roll-up banneru zaručuje rýchlu inštaláciu prezentácie pred očami vašich zákazníkov a obchodných partnerov. Roll Up banner je vyrobený z hliníkového profilu a vďaka tejto konštrukcii je jednoduchý na prepravu na miesto prezentácie. tento materiál je veľmi pevný a odolný.

 

 

MAGNETICKÁ FÓLIA

Magnetická fólia môže slúžiť okrem iného aj ako vizuálny nosič reklamy. Takto vyrobená reklama je ľahko odstrániteľná, nepoškodzuje podklad ako bežné samolepiace fólie. Fóliu môžete jednoducho odstrániť. Môžete ju ľahko strihať obyčajnými nožnicami prípadne vysekávať do požadovaných tvarov.  Používa sa na dočasné zobrazovanie reklamy na kovových miestach. Ďalej sa používa na výrobu magnetiek. Pre bližšie informácie nás kontaktujte.

magneticka folia, potlac magnetickej folie, potlac reklama,zlate moravce,folia, velkoformatova tlac,polep, zlate moravce

 

 

PRIEHĽADNÁ FÓLIA

Pri transparentnej teda priehľadnej tlačovej folií platí to iste ako pri liatej , polymerickej a monomerickej folii. Používa sa na polepy kde je potrebne prenikanie svetla alebo podsvietenia. Dajú sa s ňou vytvárať rozmanite efekty a doplnky.

 

 

TlAČOVÉ TEXTILIE

Eco solventné tlačiarne ktorými disponujeme sú tak isto schopné potlačiť aj špeciálne upravené textílie rôznych hrúbok  a povrchových úprav. Textílií je množstvo druhov my tlačíme na syntetické netkané. Dajú sa použiť na výrobu vlajkovýn, fotostien, zástav, závesov, bytových doplnkov atd.