Menu Zavrieť

Slider

Disply systémy sú ideálnym riešením pre prezentáciu výrobkou, tovaru, projektov alebo firmy. Sú elegantné , praktické, jednoducho montovatelné  a demontovatelné a ľahko prenosné a skladovatelné. Vhodné pre prevádzky, obchody, výstavy, bankety, plesy, rôzne prezentácie ale aj do firemných interiérov či exteriérov. Využitie v reklame je naozaj široké. Záleží len na vás ako sa chcete prezentovať.

 

Slider

 

REKLAMNÉ ÁČKA

Reklamné áčko je najčastejšie využívaný reklamný prostriedok.  Reklamné áčko nájde využitie pred obchodom, na chodníku, na letných záhradách, výstavách a veľtrhoch a aj ako navigačný prostriedok v kancelárii. Každé reklamné áčko z našej výroby vyniká nielen priaznivou cenou, ale predovšetkým odolnosťou, kvalitným spracovaním a čistým designom. Aj preto patria áčkové reklamné stojany k našim najžiadanejším produktom.

 

 

 

KLAPRÁMY

Klaprámy (klip rámy) vyrábame v širokej palete rozmerov, profilov a designov. Pre väčšie objednávky ponúkame množstevné zľavy. Samozrejmosťou je nadštandardný osobný servis a podpora pre neštandardné dopyty.

 

NAPÍNACÍ PLAGÁTOVÝ RÁM

Klaprámy na plagáty a postery v rôznych prevedeniach podla vašich predstáv. Široká ponuka veľkostí a prevedení, jednoduchá výmena plagátov elegantný vzhľad, zavesené na lankách v interiéry alebo vo výkladoch V ponuke máme aj textilné vlajky podla vašeho želania zavesené n a šnúrke, neobmedzujte sa rozmerom. 

 

TEXTILNÉ SVETELNÉ BOXY

Kedrové profily sú hliníkové rámy s textilnou potlačenou výplňou, ktoré prenesú vašu indoorovú prezentáciu na iný stupeň. Môžete si vybrať od malých formátov až po veľké presvetlené rozmery. Všetky svetelné boxy pre vás vyrábame individuálne na zákazku. Základná výhoda svetelného boxu je šírka profilu rámu, ktorý je pri pohľade spredu prakticky neviditeľný a potlačená plocha je od hrany k hrane. Ďalšou výhodou je možnosť spájať viac segmentov do veľmi dlhých alebo vysokých inštalácií. Môžete si vybrať svetelnú alebo nesvetelnú verziu, jednostrannú alebo obojstrannú, voľne stojaci, so zavesením na lanká alebo na stenu. Pre maximálny vizuálny efekt odporúčame presvetlené varianty.

 

ROLL UP

Roll-up  je jedna z najpoužívanejších foriem indoorovej reklamy. Používa sa najmä v interiéroch v predajniach alebo na prezentaciu, ľahkou manipuláciou si ho viete rozložiť a zložiť. Ponúkame široký výber RollUpov od základných modelov až po prémiové. V jednom balíku a za výhodné ceny získate plnofarebnú potlač, spoľahlivý systém a prenosnú tašku.

 

 

POP UP STENY

Reklamné steny Pop up ponúkajú účinný štýl prezentácie kombinovaný s ľahkou manipuláciou a vysokou efektivitou v podaní praktického rovného alebo atraktívneho oblého tvaru s volitelným nasvietením pomocou dvoch halogénových svetiel, ktoré dopĺňa prezentačný pult s doskou, ktorý zároveň funguje ako prepravný box. Prezentačné steny ponúkame v rôznych veľkostiach s voliteľnou možnosťou tlače.  Celú stenu zvládnete bez problémov dopraviť kamkoľvek, behom desiatich minút ju bez pomoci ďaľšieho náradia zložíte a následne vďaka veľkej grafickej ploche účinne zaujme oko diváka či zákazníka.

 

 

EXTERIÉROVÉ A INTERIÉROVÉ VITRÍNY

Exteriérové vitríny sú ideálne k použitiu v mestách na staniciach, autobusových zastávkach a ďalších exteriérových verejných priestoroch. Svoje miesto nájdu aj pred hotelmi alebo reštauráciami. Ponúkame rôzne veľkosti vitrín, možnosť podsvietenia a tiež interiérové vitríny. Vitríny sú uzamykateľné a chránené tak proti zneužitiu. V ponuke sú tiež vitríny so zvýšenou odolnosťou. Dbáme na precízne spracovanie a praktickú využiteľnosť.

 

STOJANY NA LETÁKY A PULTOVÁ REKLAMA

Plexi stojany na drobné tlačoviny ako sú vizitky ale aj na väčšie letáky a menu držiaky. Stojančeky na letáky sú vyrobené z číreho plastu, sú veľmi praktické na každodenné využitie. Ponúkame tiež množstevné zľavy pri odbere väčšieho množstva. V ponuke sú aj obľúbené zásobníkové varianty. Najžiadanejšie formáty stojančekov na letáky sú A4, A3 a A5.

 

ORIENTAČNÉ SYSTÉMY

Orientačný systém s klaprámovými lištami, na výber je v dvanástich veľkostiach. Jednoduchá výmena plagátov vďaka praktickému klaprámu. Zaoblený orientačný systém v devätnástich veľkostných prevedeniach . Základom sú 3 šírky profilov, dĺžka sa dá prispôsobiť podľa požiadaviek. Zakončenie je prostredníctvom čiernych plastových záslepiek. Informácie je možné tlačiť na bežnej tlačiarni, čím je celý systém flexibilný a nevyžaduje dodatočné náklady. Informačný nástenný panel s dištančnými kolíkmi s dvoma panelmi z priehľadného akrylu, ktorý je pripravený na okamžitú inštaláciu na stenu.

 

STOJANY

Stojany na letáky pre použitie v predajniach, čakárňach alebo na konferenciách. Letákové stojany predávame v mnohých a rôznych veľkostiach a formátoch, od jednoduchých info boardov až po zložitejšie totemy a regály. Samozrejmosťou je čistý design stojanov, dlhá životnosť a priaznivá cena.